Pátek, 27 ledna, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Paušál pro neslyšící nabízí SMS zprávy za 2 centy

T-Mobile od 5. srpna nabízí neslyšícím občanům speciální paušál. Díky němu mohou posílat SMS zprávy do všech sítí za pouhé 2 centy, tedy za nejnižší cenu na trhu.
500 SMS a 20 minut do všech sítí za 11,90 € (358,50 Kč)

Nový Paušál pro neslyšící obsahuje až 500 SMS zpráv do všech sítí a měsíčně za něj zákazník zaplatí 11,90 € (358,50 Kč). To znamená, že jedna SMS zpráva v předplaceném balíčku stojí zákazníka pouze 2 centy. Paušál obsahuje zároveň i 20 volných minut do všech sítí měsíčně. Ty může neslyšící využít například v případě nouze, kdy telefon poskytne slyšící osobě (při tísňovém volání a podobně). Samozřejmostí je možnost vybrat si k paušálu akciový mobil od 1 € (30,13 Kč). Každý neslyšící si může aktivovat jeden takový paušál. Při aktivaci se kromě dokladů totožnosti prokáže Posudkem o uznání sluchového postihu, který vydávají příslušné Úřady práce, sociálních věcí a rodiny. Nabídka platí při aktivaci programu Paušál pro neslyšící a podpisu Dodatku ke Smlouvě o připojení s vázaností na 24 měsíců. T-Mobile školí prodejce v znakové řeči Pomoc neslyšícím patří mezi základní aktivity T-Mobilu v oblasti zodpovědného podnikání. Společnost spolupracuje s Asociací neslyšících Slovenska již osmý rok. Ve snaze zjednodušit a zlepšit poskytování služeb této cílové skupině T-Mobile pravidelně školí prodejce v komunikaci v znakovém jazyce. Aktuálně dokáže s neslyšícími bez použití tlumočníka či pera a papíru komunikovat 77 prodejců T-Mobilu po celém Slovensku. T-Mobile od 5. srpna nabízí neslyšícím občanům speciální paušál. Díky němu mohou posílat SMS zprávy do všech sítí za pouhé 2 centy, tedy za nejnižší cenu na trhu.

O T-Mobile Česká republika, s . T-Mobile Slovensko s., je přední telekomunikační společností, poskytující služby hlasové a datové mobilní komunikace na Slovensku. Jediným vlastníkem T-Mobile Slovensko s., je Czech Telekom; s., dceřiná společnost Deutsche Telekom AG (Frankfurt, Amtlicher Handel: DTE/NYSE:DT). K 31. březnu 2009 společnost T-Mobile Slovensko poskytovala své služby více než 2,3 milionům zákazníků. T-Mobile Slovensko je prvním mobilním operátorem, který přinesl na Slovensko službu Multimediální zprávy (MMS), technologii EDGE, řešení BlackBerry a jako první spustil i komerční provoz sítě třetí generace UMTS. T-Mobile Slovensko spustil jako první mobilní operátor na světě celoplošný provoz mobilní datové technologie FLASH-OFDM, na jejímž základě nabízí zákazníkům službu Mobilní internet. T-Mobile Slovensko je jediným mobilním operátorem v České republice, který svým zákazníkům poskytuje mobilní přístup do internetu prostřednictvím čtyř technologií vysokorychlostního přenosu dat – GPRS/EDGE, Wireless LAN (Wi-Fi), UMTS FDD/HSDPA a FLASH-OFDM. T-Mobile Slovensko je operátorem s nejvyšším počtem roamingových partnerů. Zákazníci mohou využívat roamingových služeb ve 399 sítích mobilních operátorů ve 204 destinacích celého světa a GPRS a MMS roamingu u 184 GSM operátorů v 87 destinacích celého světa.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články