Pondělí, 17 července, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Koupelnová série Geberit Smyle vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen a do koupelen pro hosty harmonii a lehkost.

Geberit se při navrhování zařízení do koupelen soustředí na propojení funkčnosti a designu. Výsledkem tohoto přístupu je i koncept nové série Geberit Smyle, kde je na prvním místě harmonie, pocit lehkosti a variabilita.

Keramika koupelnové série Geberit Smyle má příjemně odlehčený vzhled. Harmonické tvary a tenké vnější okraje umyvadel kontrastují s jejich funkčním vnitřním prostorem a velkorysými plochami odkládacího prostoru v zadní části. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a modelů – od malých umyvadel do koupelen pro hosty až po dvojumyvadla pro rodinné koupelny. Velmi praktický je také model umyvadla o šířce 120 cm, který vytváří mycí prostor pro dva lidi.

Nábytek dokonale splývá s keramikou. Ladně zaoblené rukojeti kopírují linie umyvadla a drží tak jednotný design, který je podpořen také barvou rukojetí. Ta je totožná s barvou nábytku – pouze v případě dřevěného dekoru ořech hickory je rukojeť v barvě láva a vytváří rafinovaný designový detail.

Boční skříňka u umyvadla
Pro získání dalšího odkládacího prostoru lze vedle umyvadla doplnit boční skříňku ve stejné hloubce se skleněnou vrchní deskou.

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjata kombinovatelnost. Designéři mohou zařízení kombinovat a přizpůsobovat podle přání zákazníka. Skříňky současně poskytují možnost otevřeného a uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velikost škály kreativních řešení. Vznikají tak vysoko individuální návrhy koupelen dle přání zákazníka.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články