Pátek, 27 ledna, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Vyzkoušeli jsme smartphone, který vyrobil Samsung pro své fanoušky

hodnocení
9/10
Samsung Galaxy S20 FE
Líbí se nám:
poměr výkonu a ceny
dobrý hardware
design
fotoaparát
120 Hz displej
Nelíbí se nám:
plastová konstrukce
Shrnutí: Smartphone pro fanoušky od Samsungu se podařil. Není drahý, má dobrý fotoaparát, výkon a koupíte si ho v zajímavých barvách.
KOUPIT NA DATART.SK ZA 629 €
Produkt na test poskytla společnost Samsung

Po modelech Galaxy S20, S20 + a S20 Ultra má Samsung v nabídce i čtvrtý smartphone ve své prémiové sérii. Vyrobil ho dle požadavků své fanoušky, takže by měl být zajímavým modelem pro náročnější uživatele, kteří nechtějí platit přehnaně vysokou cenu.

Model Galaxy S20 FE je určitým kompromisem či spíše správně odlehčenou verzí. Samsung si za tento smartphone ptá přibližně polovinu ceny toho nejlepšího modelu, takže podle toho i upravte.

Sorry, the video player failed to load. (Error Code: 101102)
Ať už je to design, konstrukce, displej, hardware a také fotoaparát, všude můžeme najít drobné ústupky. Smartphone jako celek je však vynikající, s cenou, kterou určitě nemůžeme označit za přehnanou.

Plasty v šesti pěkných barvách
Když jsme testovali nejlepší model ze série Galaxy S20, kritizovali jsme nudné barevné verze. Nyní Samsung očividně vyslechl kritiku své fanoušky, protože si Galaxy S20 FE nekoupíte v žádné nezáživné barvě.

Tou nejběžnější je bílá, ve které vypadá stále velmi pěkně. Kromě ní máte na výběr oranžovou, zelenou, fialovou, červenou a modrou. Zbytečně byste tu hledali černou a šedou, která skutečně patří do minulosti.

Změnila se i konstrukce, namísto kombinace kovového rámu a skla na zádi smartphonu je tu kombinace kovu a plastu. Tento krok působí špatně jen na papíře, ve skutečnosti je smartphone vzhledem i kvalitou konstrukce na vysoké úrovni a v ruce se drží velmi příjemně.

My kladně hodnotíme i absenci displeje se zaoblenými boky, Galaxy S20 FE má zcela rovný displej samozřejmě natažený od okraje po okraj s malým výřezem pro 32-megapixelovou šelf kameru.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články