Pátek, 27 ledna, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Ubytování na Benecku bylo zcela perfektní

Ubytování na Benecku jsem si s partou mých přátel náramně užila. ProFamily Hotel TOP Benecko je totiž naprosto bezkonkurenční hotel v Krkonoších. Hotel u sjezdovky toho má skutečně mnoho v nabídce. Kromě jiného je to velmi sympatické ubytování v Krkonoších. S dětmi si umím představit, že bychom zde strávili například krásných lyžařských výcvik v příštím roce. Každoročně se tu totiž pořádají nejen krásné adaptační pobyty, ale také adaptační kurzy či pobyty pro školy. Na čerstvém vzduchu, který v Krkonoších panuje, si každé dítě přijde na své, to je naprosto jasné. 

Ubytování na Benecku vybrala má švagrová

Ubytování na Benecku vybrala má švagrová, která má podle všeho zcela náramný vkus na výběr vhodného ubytování, které je nejen cenově přijatelné, ale především naprosto dokonalé po všech směrech. Vůbec se nedivím tomu, že zde každý rok probíhá několikatýdenní ubytování pro školy i ubytování pro školku. V naší škole, kterou navštěvuje má dcera, rozhodně na třídních schůzkách navrhnu, že by toto ubytování pro školu bylo naprosto senzační záležitostí. Věřím totiž, že dceři by se zde letní tábor rozhodně líbil. 

Ubytování na Benecku si jistě v nejbližší době zopakujeme

Ubytování na Beneckusi jistě v dohledné době znovu zopakujeme. S kamarádkami jsme si zde užili velmi příjemný pobyt. Wellness a masáže, na které jsme chodili téměř každý den, byly naprosto k nezaplacení. Kromě jiného zde naprosto senzačně vaří, a to z lokálních surovin, které jsou denně čerstvé. Bylo až neuvěřitelné se dívat na to, jak vznikají naše jídla v rukách famózních kuchařů, kteří vařili v otevřené kuchyni. Mimo jiné jsem se zde naprosto bezmezně zamilovala do úžasné domácí zmrzliny, která byla vynikající. Pokud sem pojedeme s dcerou, což je více než jisté, místní zmrzlinu bude jíst po tunách a já nejspíš s ní.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články