Úterý, 21 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Několik tipů, jak masturbovat jako profík!

Přemýšlíte, jak lépe masturbovat? Možná si myslíte, že na tak jednoduché věci není co měnit, ale to se velmi pletete! Existuje několik jednoduchých technik, kterým chvilky pro sebe dotáhnete k dokonalosti!

Najděte své vlastní tempo

Chcete-li začít, použijte ruku k nalezení rytmu, který se vám líbí. Najít svůj rytmus při masturbaci vyžaduje čas a praxi. Někdo má rád rychlé tahy, někdo pomalejší tahy a jiní mají rádi rozmanitost, pokud jde o dosažení orgasmu. Obecně však budete chtít začít s pomalejšími tahy, než se dostanete k rychlejšímu tempu, pokud je to vaším záměrem. Neexistuje žádný limit pro způsoby, jak můžete použít ruku k prozkoumání svého penisu. V případě pochybností zůstaňte konzistentní, dokud nezjistíte, co vám vyhovuje.

Nebojte se experimentovat

Najít nejlepší způsob masturbace není univerzální věc a to, co vám dnes dělá dobře, se může časem změnit. To je úplně normální. Užijte si různé tempo při každé masturbaci pomocí různého stisku nebo střídání rukou (můžete také zkusit použít obě ruce najednou). Je také dobré věci občas změnit, abyste si příliš nezvykli na dosažení orgasmu pouze jedním způsobem. To vám může pomoci udržet vaši vnímavost a flexibilitu pro současné nebo budoucí sexuální partnery!

Nespěchejte na to

Bez ohledu na to, co jste viděli v populárních televizních pořadech a ve filmech, masturbace nemusí být tak super rychlá, tajná věc, kterou děláte v temném koutě vaší ložnice. Dokončení nemusí být závod, pokud nechcete, aby byl.

Jistě, zamykání dveří dodává soukromí, což může pomoci nastavit náladu, ale to, co děláte, není zakázané ostudné nebo špatné. Stanovte si nějaký čas, abyste si skutečně užili proces, neuspěchejte to. Poslouchejte své tělo a uvidíte, co vám dělá dobře. Najděte erotogenní zóny, které vám nejlépe vyhovují.

Tip: Už vás nudí pasivní sledování porna? Zkustelevný sex po telefonu! Právě erotická linka vám nabídne vzrušení, které sledováním videí nikdy nezískáte!

Každý je jiný a každého baví něco jiného. Pokud se naučíte, co máte rádi, budete lépe vybaveni pro mezilidské sexuální zážitky, které vám pomohou užívat si zdravějšího sexuálního života.

Nezapomeňte lubrikovat

Tření vaší ruky přímo na penis po delší dobu není zvlášť dobrý pocit. Správný lubrikant je důležitý pro všechny sexuální akty, od masturbace až po pohlavní styk.

Pokud jde o nejlepší způsob masturbace, existuje trvalý mýtus, že pleťová voda je oblíbenou volbou pro masturbaci, ale pleťová voda není lubrikant. Jistě, je snadné ho najít po domě a je pohodlný, ale není ideální pro masturbaci. Dejte přednost těm lubrikantům, které jsou pro sexuální hrátky určené.

Vyzkoušejte různé polohy

Kdo řekl, že masturbace musí probíhat pouze v leže na posteli? Vyzkoušejte různé polohy, abyste nejen zničili stereotyp, ale také zvýšili své potěšení a našli to, co vám nejlépe vyhovuje. Můžete vstát, lehnout si, posouvat boky dopředu, fantazii se meze nekladou a možností je mnoho.

Zkuste to s partnerkou!

Když už mluvíme o partnerech: Pokud máte partnera, se kterým jste v blízkém vztahu, můžete zkusit masturbovat společně. To funguje dobře jak pro sexuálně aktivní páry, tak pro ty, kteří se snaží chvíli počkat, než budou mít vzájemný sex.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články